Meritum Centrum Medyczne – nowoczesne usługi medyczne w Kamieniu Pomorskim

Meritum Centrum Medyczne Chirurgia Plastyczna

Jesteśmy prywatnym ośrodkiem zdrowia oferującym specjalistyczne konsultacje lekarskie, diagnostykę medyczną oraz operacje chirurgiczne.

Naszym głównym celem jest zadowolenie pacjenta ze świadczonych wysokiej jakości usług medycznych. Zapewniamy szeroką informację medyczną, doświadczonych lekarzy specjalistów z wielu dziedzin, komfort i miłą atmosferę podczas każdej wizyty.

 

Co nas wyróżnia?

  • indywidualne podejście do pacjenta,
  • doświadczeni lekarze,
  • wykwalifikowany i zaangażowany personel medyczny,
  • nowoczesny budynek,
  • sprzęt renomowanych firm
  • przyjazny kontakt z pacjentem.

 

W czym się specjalizujemy?

 

Gdzie się znajdujemy ?

Meritum Centrum Medyczne jest nowowybudowanym (2011 r.) obiektem medycznym w atrakcyjnie położonym mieście uzdrowiskowym. Budynek Kliniki usytuowany jest w pobliżu brzegów Zalewu Kamieńskiego oraz kilka kilometrów od morza. Dodatkowym atutem jest niewielka odległość od lotniska w Goleniowie oraz w Berlinie.

 

Jak wygląda nasza Klinika?

Nasz obiekt to cztery nowocześnie wyposażone kondygnacje przeznaczone wyłącznie do usług medycznych.

Na II piętrze znajdują się specjalistyczne gabinety lekarskie, rejestracja pacjentów oraz przepiękny taras z widokiem na wody Zalewu kamieńskiego.

I piętro to Chirurgiczny Oddział, w którego skład wchodzi blok operacyjny z profesjonalną i pełnowymiarową salą operacyjną, sala wybudzeń, punkt pielęgniarski oraz pokoje pacjentów.

Na parterze obiektu znajduje się apteka z częścią samoobsługową.

Dla bezpieczeństwa pacjentów budynek wyposażony jest w agregat prądotwórczy oraz zasilacz UPS o dużej mocy. Na sali operacyjnej znajduje się nawiew laminarny, którego zadaniem jest zapewnienie ultraczystego powietrza w polu operacyjnym. Dzięki takiemu systemowi pacjent ma zagwarantowane zmniejszone ryzyko infekcji. W naszym województwie jako pierwsza placówka prywatna zastosowaliśmy tak nowoczesny system.

Komfort pacjenta zwiększamy poprzez zastosowanie windy w budynku, elektrycznie sterowanych łóżek, instalacji przyzywu personelu oraz parkingu.

Dodatkowo nasze Centrum Medyczne posiada własną sterylizatornie, która jest wyposażona w przelotową mechaniczną myjnię oraz profesjonalny autoklaw parowy renomowanej firmy. Co więcej, cały proces sterylizacji jest zwalidowany.

 

Lekarze i personel medyczny to nasz powód do dumy

Lekarze specjaliści w naszej klinice posiadają ogromne doświadczenie w swoich dziedzinach. Najczęściej są to osoby pracujące w szpitalach na odpowiedzialnych stanowiskach.

Cechuje ich zaangażowanie w proces leczenia, dobra komunikacja z pacjentem oraz nieustanne pogłębianie wiedzy medycznej.

Personel medyczny bardzo troskliwie czuwa and bezpieczeństwem i komfortem pacjentów odwiedzających naszą klinikę.

Personel zawsze chętnie odpowiada na pytania pacjentów oraz udziela wszystkich niezbędnych informacji dotyczących oferowanych usług.

Dołącz do grona zadowolonych pacjentów!